Kancelaria Prawna DKB

Kancelaria Prawna DKB

Al. Jana Pawła II 61 lok. 32
01-031 Warszawa

tel. 22 424-26-27
biuro@kancelariawawa.pl

Rejestracja spółki

Nasza opieka prawna nad sektorem biznesowym to również merytoryczne wsparcie już na samym początku działalności, czyli podczas zakładania i rejestrowania spółki w Warszawie. Takie działania wymagają znajomości obowiązującego prawa oraz przygotowania niezbędnej dokumentacji, która pozwoli nowej firmie płynnie przejść przez pierwsze etapy działalności.

Obsługujemy zarówno spółki jawne, z ograniczoną odpowiedzialnością, komandytowe oraz komandytowo-akcyjne. Jesteśmy w stanie skompletować wszystkie niezbędne dokumenty oraz zająć się przygotowaniem odpowiednich wniosków w Sądzie lub innych instytucjach, co pozwoli również na błyskawiczne uzyskanie numeru REGON oraz NIP. Rejestracja spółek prawa handlowego to także obowiązek wystąpienia o nadanie konkretnego numeru KRS.

Konsultując się z naszymi Klientami jesteśmy świadomi, że istotne dla Państwa jest szybkie i sprawne działanie. Dlatego też obsługa naszej Kancelarii Prawnej zmierza do zminimalizowania czasu niezbędnego w takich procedurach. Dotyczy to nie tylko zakładania działalności gospodarczej, ale również przekształcania już istniejących spółek.

Jesteśmy w stanie podjąć się działań wykraczających poza granice Warszawy oraz naszego kraju. W przypadku konieczności dokonania rejestracji zagranicznego oddziału jesteśmy w stanie zatroszczyć się zarówno o nadanie numeru KRS, jak również pozostałych formalności.

Rozszerzając zakres naszych usług uwzględniamy również możliwość dokonania ewidencjonowania przedsiębiorstwa za pośrednictwem Internetu. Obejmuje ona, tak jak pozostałe czynności, wszystkie niezbędne procedury, ale wyróżnia się o wiele krótszym czasem realizacji.

W przypadku potrzeby uzyskania szerszej opieki – np. poprzez konieczność uzyskania adresu korespondencyjnego lub adresu wirtualnego niezbędnego do rejestracji podmiotu – nasi prawnicy są w stanie Państwu pomóc.

Pozostałe usługi dla sektora biznesowego, oscylujące wokół zagadnień związanych z opieką administracyjną nad spółkami, znajdą Państwo na stronie www.boguszofficegroup.com

Współpracujemy z wieloma dodatkowymi podmiotami, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom w założeniu rachunku bankowego, uzyskaniu pomocy w prowadzeniu księgowości lub też w sprawach stwarzających konieczność korzystania z obsługi biura notarialnego.

Cennik świadczonych usług

Usługa Czas realizacji Opłaty związane z usługą Wynagrodzenie kancelarii

Rejestracja spółek prawa handlowego:
uzyskanie wpisu do KRS
uzyskanie numeru Regon
uzyskanie numeru NIP

Od 7 dni

- 600 zł wpis do KRS
- 170 zł zgłoszenie podatnika VAT,

 Od 900 zł netto
Zmiana spółki Od 14 dni - 500 zł wpis do KRS  Od 500 zł netto
Rejestracja stowarzyszenia, fundacji Od 21 dni - 500 zł wpis do KRS  Od 1 000 zł netto
Rejestracja działalności gospodarczej Od 21 dni - 24, 60 zł pełnomocnictwo notarialne  200 zł netto
Rejestracja oddziału spółki zagranicznej Od 14 dni

- 600 zł wpis do KRS
-170 zł zgłoszenie podatnika VAT,

Od 1 000 zł netto
Rejestracja spółki przez Internet (S24) Od 2 dni

- 600 zł wpis do KRS
-170 zł zgłoszenie podatnika VAT,

 Od 600 zł netto

Wszystkie ceny obejmują usługę kompleksową wraz z przygotowaniem treści umowy spółki.